Warsztaty eZdrowie mazowieckie na WUM

Warsztaty eZdrowie mazowieckie na WUM to niepowtarzalna okazja do spotkania z telemedycyną. Dlaczego?  Śledzisz rozwiązania i trendy w teleopiece? Planujesz informatyzację placówki medycznej? A może interesujesz się nowymi technologiami w ochronie zdrowia? Sprawdź o czym będą spotkania eksperckie w najbliższym czasie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Warsztaty eZdrowie mazowieckie na WUM

Od dawna wiadomo, że tam, gdzie biznes łączy się z wiedzą naukową i doświadczeniem można uzyskać przełomowe osiągnięcia. Idąc tym tropem Zakład Informatyki Medycznej i Telemedycyny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (ZIMIT) nawiązał współpracę z liderem rozwiązań telemedycznych i dostawcą systemów zarządzania w opiece zdrowotnej,  COMARCH HealthcareZIMIT jest jednostką, która przygotowuje studentów WUM do wykonywania zawodu medycznego w dobie informatyzacji opieki zdrowotnej i Medycyny Opartej na Dowodach Naukowych (Evidence Based Medicine – EBM). COMARCH Healthcare jest producentem i realizatorem wdrożeń IT z obszaru eZdrowia w projektach lokalnych i wojewódzkich na terenie Polski. Ten duet wraz z pozostałymi Partnerami projektu przygotował ciekawą serię spotkań dla studentów i pracowników służby zdrowia.

6 spotkań, 18 prelegentów, 200 uczestników

Warsztaty eZdrowie Mazowieckie WUMWarsztaty eZdrowie mazowieckie na WUM to planowany od 15 stycznia 2018 cykl 6, comiesięcznych spotkań na terenie Centrum Biblioteczno-Informacyjnego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Formuła wydarzenia zakłada każdorazowo spotkanie z 3 prelegentami z danego obszaru tematycznego. Każdy z nich będzie miał 25 minut na przedstawienie swojego sub-tematu. Po prelekcji odbędzie się sesja indywidualnego zadawania pytań prelegentom. Połączona będzie z testem funkcjonujących i udostępnionych na tę okazję rozwiązań, w wydzielonej strefie demonstracyjnej. To niepowtarzalna okazja do poznania i porozmawiania z osobami na co dzień zajmującymi się eZdrowiem i telemedycyną zawodowo.

MUST HAVE eZdrowia na Mazowszu

Warsztaty eZdrowie Mazowieckie WUMTematyka spotkań podczas Warsztatów eZdrowie mazowieckie na WUM obejmuje obszary teleopieki, telemedycyny i telediagnostyki. Pojawią się obszary Internetu Rzeczy (IoT), systemów IT stosowanych w pracy placówek małych – podstawowej opieki zdrowotnej i największych szpitali w Polsce. Będą kwestie związane z  Elektroniczną Dokumentacją Medyczną (EDM) i bezpieczeństwem danych pacjenta w świetle przepisów prawa (RODO). Pokazane zostaną zastosowania sztucznej inteligencji (AI), analityki biznesowej w placówce medycznej i uczenia maszynowego we wsparciu procesów decyzyjnych w profilaktyce zdrowotnej oraz leczeniu. Informacje i formularz rekrutacyjny na każde z planowanych od stycznia do czerwca 2018 roku wydarzeń znajdziesz w linku REJESTRACJA: goo.gl/MqYbys 

KNOW HOW w eZdrowiu na Mazowszu

Warsztaty eZdrowie Mazowieckie na WUMProponowane spotkania to nie tylko możliwość poznania i doświadczenia realnych rozwiązań z obszaru Informatyzacji Ochrony Zdrowia stosowanych na polskim rynku. To również możliwość rozmowy z osobami, które od lat zajmują się procesem wdrażania, realizacji i utrzymania projektów — często wywodzących się od StartUp-u. To przedsiębiorcy i naukowcy pracujący w zmiennych okolicznościach prawnych i ciągle rozwijających się i zmieniających technikach informacyjnych. Ich doświadczenie na różnych szczeblach zarządzania w firmach i instytucjach publicznych to kopalnia wiedzy i motywacji do działania. Z tej okazji funkcjonuje również grupa ekspercka na portalu zawodowo-biznesowym LinkedIn. Pod adresem www.linkedin.com/groups/8631662 dla zarejestrowanych użytkowników udostępnione są materiały dotyczące finansowania projektów w eZdrowiu na Mazowszu. Publikowane są też tam informacje odnośnie do projektów i szkoleń, a także jest możliwość bezpośredniego kontaktu do użytkowników grupy zainteresowanych mazowieckim eZdrowiem.

Leave a Reply